Достапни линкови

Заштитните маски добиваат технолошка надградба


Заштитните маски добиваат технолошка надградба
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Постоечките заштитни маски по долго носење можат да бидат неудобни. Затоа, технолошките компании и љубители на технологијата почнаа да создаваат маски кои треба да се поудобни за подолго носење.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG