Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и топло со слаб до умерен северен ветер. Дневната температура ќе биде од 27 до 34 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 32 степена.

XS
SM
MD
LG