Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде претежно сончево и топло со слаб до умерен северен ветер. Дневната температура ќе биде од 27 до 34 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 31 степен.

XS
SM
MD
LG