Достапни линкови

Прв лондонски фестивал на мурали


Прв лондонски фестивал на мурали
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Над 150 артисти ќе исцртаат 60 големи мурали низ Лондон, Англија, во рамки на првиот Фестивал на мурали.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG