Достапни линкови

„Бродско“ кино во Лондон


„Бродско“ кино во Лондон
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

На големиот канал во лондонската населба Падингтон се постави кино кое се гледа од брод. Идејата е љубителите на кино кои се чувствуваат побезбедно на отворено поради пандемијата од КОВИД-19 да имаат повеќе можности за гледање на филм на отворено.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG