Достапни линкови

Времето денеска: сончево и многу топло


Ќе биде сончево и многу топло со слаб ветер од променлив правец. Дневната температура ќе биде од 29 до 39 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 37 степени.

XS
SM
MD
LG