Достапни линкови

Убавината на виетнамската кујна преку минијатурни оброци


Убавината на виетнамската кујна преку минијатурни оброци
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Еден минијатурен модел од виетнамската кујна го прави за околу пет дена со цел да ја истакне убавината во виетнамската култура. Нгујен Ти Ха Ан, 28 годишната артистка и архитектка, прави минијатурни оброци од виетнамската кујна.

XS
SM
MD
LG