Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала до умерена облачност


Ќе биде сончево со мала облачност и со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Дневната температура ќе биде од 24 до 34 степена. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 31 степен.

XS
SM
MD
LG