Достапни линкови

„Љубовта не е туризам“ - Движење на невенчаните парови од различни земји


„Љубовта не е туризам“ - Движење на невенчаните парови од различни земји
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Коронавирусот ги раздели невенчаните парови од различни земји. Со движењето „Љубовта не е туризам“ тие се надеваат дека властите ќе донесат закони кои ќе им дозволат да се посетуваат.

XS
SM
MD
LG