Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала до умерена облачност


Ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне на места нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Дневната температура ќе биде од 24 до 31 степен. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 31 степен.

XS
SM
MD
LG