Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и многу топло со слаб до умерен ветер од североисточен правец. Дневната температура ќе биде од 30 до 40 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 38 степени.

XS
SM
MD
LG