Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и топло. Ќе дува умерен, повремено засилен ветер од северен правец. Дневната температура ќе биде од 29 до 39 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 38 степени.

XS
SM
MD
LG