Достапни линкови

Времето денеска: претежно сончево и топло


Ќе биде претежно сончево и топло со слаб до умерен ветер од северен правец. Дневната температура ќе биде од 27 до 37 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 35 степени.

XS
SM
MD
LG