Достапни линкови

Ролеркостер за безвучни извикувања


Ролеркостер за безвучни извикувања
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Јапонски луна парк ги отвори ролеркостерите со видео со инструкции за извикувања без звук. Двајцата директори покажуваат како со маска и без звук треба посетителите да се возат за да не го шират коронавирусот.

XS
SM
MD
LG