Достапни линкови

Времето денеска: сончево со умерена облачност


Ќе биде сончево со мала локална облачност и со слаб до умерен претежно северен ветер. Дневната температура ќе биде од 24 до 35 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 32 степена.

XS
SM
MD
LG