Достапни линкови

Онлајн работни состаноци со магаре


Онлајн работни состаноци со магаре
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Баквит е магаре кое живее во канадско прифатилиште, а се јавува на онлајн состаноци за да заработи и да ги развесели присутните на состанокот. Досега се јавил на стотина состаноци, а некогаш има повици и до четири пати на ден.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG