Достапни линкови

Времето денеска: сончево со слаб ветер


Ќе биде сончево со слаб до умерен североисточен ветер. Дневната температура ќе биде од 24 до 33 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 31 степен.

XS
SM
MD
LG