Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево со слаб до умерен северен ветер. Дневната температура ќе биде од 22 до 32 степена. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 29 степени.

XS
SM
MD
LG