Достапни линкови

„Гладни“ за патување во авион кој не полетува


„Гладни“ за патување во авион кој не полетува
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Тајванскиот аеродром Сонгшан организираше посета на авион за „гладни“ туристи. Идејата на аеродромот е да претстави новитети во аедромот, а желбата на граѓаните да присуствуваат е носталгијата за патување.

XS
SM
MD
LG