Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и многу топло со мала локална облачност и со слаб до умерен ветер претежно од јужен правец. Дневната температура ќе биде од 28 до 38 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 36 степени.

XS
SM
MD
LG