Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала облачност


Ќе биде сончево и многу топло со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Дневната температура ќе биде од 25 до 38 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде до 35 степени.

XS
SM
MD
LG