Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно и нестабилно


Ќе биде променливо облачно и нестабилно, на повеќе места со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Дневната температура ќе биде од 15 до 30 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 25 степени.

XS
SM
MD
LG