Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно и нестабилно


Претпладне ќе има сончеви периоди,попладне променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Дневната температура ќе биде од 18 до 30 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 28 степени.

XS
SM
MD
LG