Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно


Ќе биде променливо облачно, претпладне со локален дожд, а попладне на места нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Дневната температура ќе биде од 187до 30 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 27 степени.

XS
SM
MD
LG