Достапни линкови

Времето денеска: сончево со умерена облачност


Ќе биде сончево со умерена облачност, попладне на места нестабилно со пороен дожд и грмежи. Дневната температура ќе биде од 16 до 29 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 27 степени.

XS
SM
MD
LG