Достапни линкови

Времето денеска: променливо облачно и нестабилно


Ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд, грмежи, засилен ветер и услови за појава на град. Дневната температура ќе биде од 18 до 31 степен. Во Скопје и околината слично време со температура до 29 степени.

XS
SM
MD
LG