Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала облачност


Ќе биде биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб со до умерен ветер од западен и северозападен правец. Дневната температура ќе биде од 14 до 25 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 23 степени.

XS
SM
MD
LG