Достапни линкови

Советот за безбедност ќе одржи седница кај претседателот Пендаровски


Архива - сдницата на Советот за безбедност.

Советот за безбедност денеска во 12:00 часот ќе одржи седница во Кабинетот на Претседателот „Вила Водно“, на која покрај постојаните членови на покана на претседателот ќе присуствува министерот за здравство Венко Филипче, соопшти Кабинетот на Претседателот.

По завршувањето на седницата обраќање во јавноста ќе има претседателот Стево Пендаровски кое ќе биде реализирано на отворено според препораките за заштита од Ковид – 19.

XS
SM
MD
LG