Достапни линкови

Времето денеска:променливо облачно


Ќе биде променливо облачно и посвежо. На повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен северен ветер. Дневната температура ќе биде од 11 до 21 степен. Во Скопје и околината слично време со температура до 18 степени.

XS
SM
MD
LG