Достапни линкови

„Ракавица“ за прегратки


„Ракавица“ за прегратки
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Семејство од Онтарио, Канада, направи „ракавица“ за прегрнување на возрасните родители. Тие ја направиле од најлон, ден пред Денот на мајките, за да може да ги прегрнат своите мајки, а да избегнат директен контакт.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG