Достапни линкови

Времето денеска: сончево со умерена облачност


Сончево со мала до умерена облачност. Попладне ќе има услови за појава на краткотраен дожд претежно на истокот. Дневната температура ќе биде од 16 до 26 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 24 степени.

XS
SM
MD
LG