Достапни линкови

Фудбалерите од Бундеслигата тренираат за рестарт на шампионатот


Фудбалерите од Бундеслигата тренираат за рестарт на шампионатот
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Веќе втора недела клубовите од Бундеслигата тренираат под посебен режим, но сеуште нема одлука од фудбалската федерација кога и под кои услови би можел да продолжи шампионатот.

Категории

XS
SM
MD
LG