Достапни линкови

Времето денеска: сончево и потопло


Ќе биде сончево и топло со мала облачност и слаб северозападен ветер. Дневната температура ќе биде од 15 до 24 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 22 степена.

XS
SM
MD
LG