Достапни линкови

Времето денеска: врнежливо


Ќе биде облачно, во попладневните часови со врнежи од дожд кои наместа ќе имаат пообилен карактер. На планините врнежите ќе бидат од снег. Дневната температура ќе биде од 10 до 20 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 17 степени.

XS
SM
MD
LG