Достапни линкови

Вибрациите како струја за еко-иднина


Вибрациите како струја за еко-иднина
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Франка Граждани дипломирала на Машинскиот Факултет - Скопје со влошки за чевли кои произведуваат струја. Инспирирана од слични продукти, електронските компоненти ги направила да создаваат поголема струја додека човекот пешачи, а не додека трча. Која е нејзината порака?

Категории

XS
SM
MD
LG