Достапни линкови

Времето денеска: сончево со мала локална облачност


Ќе биде сончево со мала локална облачност и со слаб до умерен северен ветер. Максималната температура ќе биде 12 до 18 степени. Во Скопје и околината слично време со максимална температура до 17 степени.

XS
SM
MD
LG