Достапни линкови

Времето денеска: сончево и потопло


Ќе биде претежно сончево и потопло со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Максималната температура ќе биде од девет до 17 степени. Во Скопје и околината слично време со температура до 16 степени.

XS
SM
MD
LG