Достапни линкови

Времето денеска: умерено облачно


Претпладне со умерена облачност, попладне претежно сончево. Ќе дува слаб ветер од источен правец. Максималната температура ќе биде од 4 до 14 степени. Во Скопје слично време. Температурата ќе биде до 12 степени,

XS
SM
MD
LG