Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло со слаб северен ветер


Ќе биде сончево и топло со слаб северен ветер. Утринската температура ќе биде минус три до пет, а дневната од 14 до 23 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу минус еден, а дневната че достигне до 21 степен.

XS
SM
MD
LG