Достапни линкови

Возење во лифт со Путин


Возење во лифт со Путин
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Јутјубер од Русија закачи портрет од претседателот Владимир Путин во лифт во станбена зграда во Москва. Реакциите на станарите, „фатени“ на камера, се движат од интересни до вулгарни.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG