Достапни линкови

Времето денеска: претежно облачно време


Ќе се задржи претежно облачно време, по котлините во поголем дел од денот магливо и постудено. Утринската температура ќе биде од минус четири до 5, а дневната од три до 16 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу два, а дневната ќе достигне до пет степени.

XS
SM
MD
LG