Достапни линкови

Времето денеска: претежно облачно


Ќе биде претежно облачно со повремен локален дожд. Утринската температура ќе биде од три до 10, а дневната од девет до 14 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу седум, а дневната ќе достигне до 14 степени.

XS
SM
MD
LG