Достапни линкови

Времето денеска: претежно сончево


Ќе биде претежно сончево со слаб ветер од југоисточен правец. Утринската температура ќе биде од минус два до шест, а дневната од 20 до 26 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу три, а дневната ќе достигне до 23 степени.

XS
SM
MD
LG