Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и топло со слаб ветер од северен правец. Утринската температура ќе биде од минус три до седум, а дневната од 22 до 28 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу три, а дневната ќе достигне до 24 степени.

XS
SM
MD
LG