Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и топло со слаб ветер од источен правец. Утринската температура ќе биде од нула до седум, а дневната од 22 до 29 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу пет, а дневната ќе достигне до 26 степени.

XS
SM
MD
LG