Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и топло со слаб ветер од југоисточен правец. Утринската температура ќе биде од два до девет, а дневната од 21 до 29 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу седум, а дневната ќе достигне до 27 степени.

XS
SM
MD
LG