Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и топло со слаб ветер од југоисточен правец. Утринската температура ќе биде од еден до 10, а дневната од 22 до 30 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу 9, а фдневната ќе достигне до 28 степени.

XS
SM
MD
LG