Достапни линкови

Времето денеска: сончево и топло


Ќе биде сончево и топло со слаб ветер од јужен правец. Утринската температура ќе биде од 3 до 11, а дневната од 22 со 31 степен. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу 10, а дневната ќе достигне до 29 степени.

XS
SM
MD
LG