Достапни линкови

Времето денеска: претежно сончево


Ќе биде претежно сончево и топло со слаб ветер од југоисточен правец. Утринската температура ќе биде 3 до 11, а дневната од 23 до 30 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура ќе биде околу 10, а дневната ќе достигне до 29 степени.

XS
SM
MD
LG