Достапни линкови

Рекет - Ќе се отвори ли до крај „Пандорината кутија“?


Рекет - Ќе се отвори ли до крај „Пандорината кутија“?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Обвинение за три лица во врска со случајот „Рекет“. Уште неколку лица се под истрага за измама и перење пари, меѓу кои и потпретседателката на парламентот Фросина Ременски. До каде може да стигне истрагата?

XS
SM
MD
LG